AXA Imobil vă oferă spre chirie, oficii într-un bloc administrativ situat într-o zonă ultracentrală a orașului, pe str. Alexandru cel Bun.
Suprafețe disponibile: de la 20 m² până la 55 m², situate la etajele 2, 3 și 4 ale clădirii.
Oficii cu sau fără mobilă – în funcție de preferințele chiriașului.
Preț atractiv: 9 €/m² (TVA inclus) + servicii comunale.
Facilități incluse:
- parcare proprie în curtea clădirii și posibilitate de parcare deschisă în apropiere;
- acces facil din orice zonă a orașului – aproape de artere principale și stații de transport public;
- clădire cu infrastructură completă( rețea electrică și de internet, apă, canalizare, pază);
- acces securizat 24/7 – perfect pentru companii cu program flexibil;
- recepție și spații comune curate și funcționale.
Localizare excelentă: în imediata apropiere a zonei de comerț intens, stațiilor de transport public, băncilor, cafenelelor și altor puncte de interes — ușor accesibil atât pentru angajați, cât și pentru clienți.
Există posibilitatea de procurare a clădirei în întregime, cu suprafaţa totală de 3300 mp şi teren adiacent de 13 ari!
Suntem mereu gata să facem o prezentare, sunați-ne la ☎️078888287 sau lăsați-ne datele dvs. de contact și vă vom suna cât mai curând posibil!